Přeskočit na obsah

Zveme vás na novinářské závody ve sjedovém lyžování

Zveme vás na 14. ročník mistrovství České republiky sportovních novinářů a jejich hostů v obřím slalomu, které se koná ve středu 5. dubna 2023 v Harrachově.

Přihlášky posílejte na dresu tibor.alfoldi1@gmail.com s požadavkem na ubytování (lze od 4. do 6. dubna). V ceně startovného, které je pro členy KSN 1 000 korun, je účast v závodu s permanentkou na celý den, jedna noc v hotelu Skicentrum se snídaní, oběd v den závodu, pivní režim, slavnostní vyhlášení s rautem a tombolou. Druhá noc v hotelu se snídaní je zpoplatněna částkou 700 korun. Uzávěrka přihlášek je v pátek 31. března.

Startovné, případně s doplatkem za druhou noc, posílejte společně s přihláškou na účet 241569548/0300.

Výbor KSN

2022: Šampionem se stal Zdeněk Janda

Redaktor Zdeněk Janda z deníku Sport vyhrál Chance KSN Cup, třináctý ročník mistrovství republiky sportovních novinářů a hostů v obřím slalomu, který se uskutečnil 31. března v Harrachově.

2019: Jiří Rejman šampionem v lyžování

Televizní komentátor Jiří Rejman z ČT byl nejrychlejší v obřím slalomu na tradičním novinářském šampionátu. Titul mistra České republiky získal znovu po třech letech.

Vítěz hlavní kategorie Petr Slavík vlastnoručně přibil svoji jmenovku na historickou putovní cenu.

Cenu J. Skály získal fotograf Petr Slavík

V prostorách Czech Photo Centre v Praze byly předány trofeje oceněným a zahájena výstava Sportovní fotografie 2022. Celkovým vítězem 30. ročníku soutěže se stal volný fotograf Petr Slavík.