KSN > Aktuality > Ankety > Zlatý míč > Odstartovalo hlasování v anketě Zlatý míč

Odstartovalo hlasování v anketě Zlatý míč

Na webových stránkách Klubu sportovních novinářů www.ksn.cz odstartovalo hlasování v jarní části ankety Zlatý míč 2020/2021. Volit mohou fotbaloví novináři, a to po přihlášení do osobního profilu. Uzávěrka hlasování je stanovena na pondělí 5. července na 12:00 hodin. Pokud česká reprezentace na Euru postoupí do dalších bojů, bude uzávěrka posunuta na pozdější datum.

Vybírat hráče můžete z přiložené nabídky, případně přidejte vlastní dodatečný návrh. Hlasuje se pouze pro hráče s českým občanstvím, a to za výkony v jarní sezoně.

Po odeslání hlasu vám systém automaticky pošle potvrzující e-mail s informací, pro koho jste hlasovali a jak jste rozdělili své body. Pokud toto potvrzení neobdržíte, zřejmě jste hlasovací lístek neodeslali správně a volbu musíte opakovat.

Ke svému hlasování se můžete až do uzávěrky vracet a měnit ho.

Po podzimní části má největší šanci na konečné vítězství obhájce prvenství záložník Tomáš Souček, který vede před klubovým spoluhráčem z West Hamu obráncem Vladimírem Coufalem o 256 bodů. Na třetím místě zatím figuruje útočník Patrik Schick, jenž vstřelil všechny tři dosavadní góly české reprezentace na mistrovství Evropy.

Podzimní výsledky najdete ZDE