KSN > Aktuality > Ankety > Zlatý míč > Začalo hlasování v jarní části Zlatého míče

Začalo hlasování v jarní části Zlatého míče

Zlatý míč

Vážení kolegové,

na webových stránkách Klubu sportovních novinářů www.ksn.cz odstartovalo hlasování v jarní části ankety Zlatý míč 2021/2022. Volit mohou fotbaloví novináři, a to po přihlášení do osobního profilu. Uzávěrka hlasování je stanovena na pondělí 13. června na 12:00 hodin. Vyhlášení by mělo proběhnout 18. června v Kroměříži v rámci akce Klubu ligových kanonýrů za předpokladu, že by se jí zúčastnil i vítěz ankety.

Vybírat hráče můžete z přiložené nabídky, případně přidejte vlastní dodatečný návrh. Hlasuje se pouze pro hráče s českým občanstvím, a to za výkony v jarní sezoně. Po odeslání hlasu vám systém automaticky pošle potvrzující e-mail s informací, pro koho jste hlasovali a jak jste rozdělili své body. Pokud toto potvrzení neobdržíte, zřejmě jste hlasovací lístek neodeslali správně a volbu musíte opakovat. Ke svému hlasování se můžete až do uzávěrky vracet a měnit ho.

Po podzimní části má největší šanci na konečné vítězství útočník Leverkusenu Patrik Schick, který vede o 207 bodů před obhájcem trofeje záložníkem West Hamu Tomášem Součkem a útočí na svůj premiérový triumf. Třetí místo zatím drží středopolař Verony Antonín Barák.

Fotbalová sekce KSN