Úvod > Aktuality>Sportovní akce KSN>Příležitost pro sportující novináře: desetiboj a plážový volejbal

Příležitost pro sportující novináře: desetiboj a plážový volejbal

Na konci léta proběhnou dvě tradiční soutěže pro sportovní novináře. V pátek 17. srpna se odehraje mistrovství ČR sportovních novinářů v plážovém volejbalu v areálu Beachklubu Ládví v Praze. Tradiční atletický desetiboj se bude konat v pátek 21. září na atletickém stadionu ve Slaném.

17. srpna: plážový volejbal

Po roce vás opět zveme na mistrovství ČR sportovních novinářů v plážovém volejbalu. Turnaj se bude konat v pátek  17.8. v areálu BEACHKLUBU LÁDVÍ od 14:00, sraz je ve 13:45. Soutěžit se bude ve dvojicích (muž-muž, muž-žena, žena-žena). Společně s tímto turnajem bude probíhat rovněž PŘÍBA CUP (turnaj smíšených trojic, ve kterých nemusí být jen novináři), do něhož se můžete také hlásit.

Přihlášky přijímá Jiří Rejman (ČT) jen mailem na adrese jiri.rejman@ceskatelevize.cz  do pátku 10. srpna.

21. září: desetiboj

Tradiční atletický desetiboj sportovních novinářů, v letošním roce již devatenáctý ročník, se bude konat v pátek 21. září na atletickém stadionu ve Slaném. Opět bude spojen se zakončením letošního ročníku projektu Atletika pro děti, který Český atletický svaz pořádá již devět let. Přihlášky i s požadavky na ubytování posílejte na e-mail alfoldi@olympic.cz. Uzávěrka přihlášek je v pátek 14. září.

Výbor KSN