Úvod > Aktuality>Odstartovala výměna členských legitimací KSN

Odstartovala výměna členských legitimací KSN

Vážení kolegové, ve středu 2. října začala výměna členských legitimací KSN ČR na období let 2020 až 2021. Na webových stránkách www.ksn.cz je od tohoto dne aktivní formulář, na němž mohou všichni stávající členové KSN požádat o prodloužení členství na další dva roky, noví zájemci pak vyplnit formulář a o členství v KSN ČR požádat.

Připomínáme, že při žádosti o prodloužení členství či o vstup do KSN ČR je nutné vyslovit souhlas se zpracováním osobních údajů Klubem sportovních novinářů, jak nakazuje nařízení o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Příslušná kolonka je k dispozici v přihlašovacím formuláři a při jejím rozkliknutí jsou uvedeny bližší podrobnosti. Souhlas je třeba vyslovit jejím zaškrtnutím.

Stejně tak je třeba vyslovit souhlas s podmínkami KSN.

Vzhledem k tomu, že výbor KSN ČR rozhodl provést evidenci členské základny, vyhrazuje si právo požádat v některých případech žadatele o prodloužení členství (ať již píšící novináře či fotografy) o doložení publikační činnosti.

Tato preambule se netýká kmenových zaměstnanců redakcí, členů s pravidelnou publikační činností a seniorů.

Upozorňujeme všechny žadatele o členství v AIPS, že formulář najdou na stránkách AIPS (http://www.aipsmedia.com/index.html?page=survey&q=8), kde mohou o prodloužení/obnovení členství nebo o členství v AIPS požádat. Členství v AIPS se automaticky neprodlužuje, stejně jako ho za žádného člena neprodlužuje výbor KSN ČR. Potvrzením údaje „Žádám o členství v AIPS“ na našich stránkách pouze informujete KSN o svém záměru, ale přihlášku do AIPS si tím nevyřídíte!

Zároveň bychom vás chtěli požádat, abyste si do svých kalendářů poznamenali datum 7. listopadu, kdy proběhne volební valná hromada KSN. Oficiální pozvánku dostanete během tohoto týdne.

Výbor KSN ČR