Úvod > Aktuality>KSN připravuje cestu na SP bobistů v Altenbergu

KSN připravuje cestu na SP bobistů v Altenbergu

Klub sportovních novinářů připravuje v rámci projektu medializace menších sportů cestu na závody Světového poháru v německém Altenbergu. Pro český bobový tým se jedná o jeden z posledních kvalifikačních závodů na olympijské hry.

Cesta podle předběžného plánu začne v pátek 5. ledna, kdy budou mít novináři možnost setkat se s členy českého týmu. Samotné závody se konají v sobotu 6. ledna (dvojboby) a v neděli 7. ledna (čtyřboby). KSN může zajistit ubytování buď přímo v Altenbergu, nebo na českém území v nedalekých Teplicích.

Výbor Klubu sportovních novinářů vyzývá redakce, aby do pátku 15. prosince do 12.00 informovaly o svém zájmu na mailovou adresu vybor@ksn.cz. Zároveň prosíme, aby si zájemci vyřídili akreditace zde: http://weltcup-altenberg.de/bob-skeleton/akkreditierung/.

Fond na podporu medializace menších sportů vytvořil KSN ve spolupráci s Českým olympijským výborem. Podmínkou finanční podpory ze strany KSN je spolupráce redakcí a svazů. Redakce se musejí na cestě finančně podílet a svazy poskytnou maximální pomoc médiím zejména v místě konání akce.

KSN se zavazuje pravidelně střídat zástupce médií s celostátním dopadem, přednost mají velká média. Výbor KSN také rozhodne o výši příspěvku. Na finanční podporu není právní nárok.