Úvod > Aktuality>KSN připravuje cestu na MS v rychlostní kanoistice

KSN připravuje cestu na MS v rychlostní kanoistice

Klub sportovních novinářů připravuje v rámci projektu medializace menších sportů cestu na světový šampionát v rychlostní kanoistice v Szegedu v termínu od 20. do 25. srpna. Akce se koná ve spolupráci s Českým svazem kanoistiky.

Výbor Klubu sportovních novinářů vyzývá redakce, aby do neděle 21. července 2019 informovaly o svém zájmu člena výboru Martina Haška (možno využít mailové adresy vybor@ksn.cz) a sdělily i jméno svého zástupce, který by se cesty zúčastnil. Zároveň prosíme, aby si zájemci vyřídili akreditace zde: https://www.canoeicf.com/canoe-sprint-world-championships/szeged-2019/media

Fond na podporu medializace menších sportů vytvořil KSN ve spolupráci s Českým olympijským výborem. Podmínkou finanční podpory ze strany KSN je spolupráce redakcí a svazů. Redakce se musejí na cestě finančně podílet a svazy poskytnou maximální pomoc médiím zejména v místě konání akce.

KSN se zavazuje pravidelně střídat zástupce médií s celostátním dopadem, přednost mají velká média. Výbor KSN také rozhodne o výši příspěvku. Na finanční podporu není právní nárok. KSN na cestě spolupracuje s Českým svazem juda, přesto je cesta finančně nákladná a počet účastníků je tak omezen. V případě převisu poptávky o konečné sestavě rozhodne výbor KSN.

Výbor KSN