Úvod > Aktuality>KSN připravuje cestu na ME volejbalistů

KSN připravuje cestu na ME volejbalistů

Klub sportovních novinářů připravuje v rámci projektu medializace menších sportů cestu na mistrovství Evropy ve volejbale mužů do Polska. V plánu je návštěva zápasů české reprezentace v základní skupině ve Štětíně, v případě zájmu reportérů by bylo možné navštívit i zahajovací utkání Polsko - Srbsko, které se uskuteční na fotbalovém stadionu ve Varšavě.

Utkání ve Varšavě se hraje ve čtvrtek 24. srpna, český tým nastoupí v pátek 25. 8. proti Slovensku, v sobotu 26. 8. Německu a v pondělí 28. 8. proti Itálii.

Výbor Klubu sportovních novinářů vyzývá redakce, aby do pátku 11. srpna do 12.00 informovaly o svém zájmu na mailovou adresu vybor@ksn.cz.

Fond na podporu medializace menších sportů vytvořil KSN ve spolupráci s Českým olympijským výborem. Podmínkou finanční podpory ze strany KSN je spolupráce redakcí a svazů. Redakce se musejí na cestě finančně podílet a svazy poskytnou maximální pomoc médiím zejména v místě konání akce.

KSN se zavazuje pravidelně střídat zástupce médií s celostátním dopadem, přednost mají velká média. Výbor KSN také rozhodne o výši příspěvku. Na finanční podporu není právní nárok.