Úvod > Aktuality>Ankety>Volíme Sportovce roku 2018. Hlasujte ve druhém kole

Volíme Sportovce roku 2018. Hlasujte ve druhém kole

Sportovní novináři hlasují ve druhém kole ankety Sportovec roku! Vybíráme z užší nominace, kterou určily vaše hlasy v prvním kole. V nominaci je deset sportovců v kategorii jednotlivců a tři sportovní kolektivy. Do prvního kola se zapojil rekordní počet 217 hlasujících a těšíme se na hojnou účast i ve druhé volbě. Na odeslání svých hlasů máte tentokrát méně času, uzávěrka je už ve čtvrtek 6. prosince v poledne!

SPORTOVEC ROKU 2018 - NOMINACE
(bez bodových zisků, v abecedním pořadí)

Jednotlivci:

ERBANOVÁ Karolína (rychlobruslení)
KRČMÁŘ Michal (biatlon)
KREJČÍKOVÁ Barbora, SINIAKOVÁ Kateřina (tenis)
KVITOVÁ Petra (tenis)
LEDECKÁ Ester (snowboarding, alpské lyžování)
PASTRŇÁK David (hokej)
SÁBLÍKOVÁ Martina (rychlobruslení)
SAMKOVÁ Eva (snowboarding)
ŠONKA Martin (letecká akrobacie)
VÍTKOVÁ Veronika (biatlon)

Kolektivy:

BASKETBAL – reprezentace ČR
HOKEJ – HC Kometa Brno
TENIS – fedcupový tým ČR

Zajímavosti z prvního kola a podrobné výsledky na dalších místech najdete v přiložené tiskové zprávě.

Volit můžete na www.ksn.cz po přihlášení do osobního profilu, odkaz na stránku s hlasováním "Sportovec roku" najdete v levé svislé navigaci pod odkazem "Můj profil". Nezapomeňte po odhlasování v kategorii jednotlivců přejít i k hlasování pro kolektivy.

Po odeslání do každé z kategorií vám systém automaticky pošle potvrzující e-mail i s informací, pro koho jste hlasovali a jak jste rozdělili své body. Pokud jste toto potvrzení neobdrželi, zřejmě jste hlasovací lístek neuložili a volbu musíte opakovat! Ke svému hlasování se můžete až do uzávěrky vracet a měnit ho.

Vyhlášení výsledků jubilejního 60. ročníku ankety Sportovec roku 2018 proběhne v přímém televizním přenosu v pátek 21. prosince na programu ČT1 od 21:45 hodin z hotelu Hilton Prague. Akreditaci sportovních novinářů/fotografů vyřizuje Klub sportovních novinářů, email: vybor@ksn.cz. Na tiskové konference dne 21. 12. 2018 v hotelu Hilton Prague (17:30 a 23:00 hodin) bude členům KSN umožněn vstup po předložení platného průkazu.