Úvod > Aktuality>Ankety>Volba Sportovce roku pokročila do 2. kola

Volba Sportovce roku pokročila do 2. kola

Právě bylo zahájeno hlasování ve druhém kole ankety Sportovec roku! Vybíráme z užší nominace, kterou určily vaše hlasy v prvním kole. V nominaci je deset sportovců v kategorii jednotlivců a tři sportovní kolektivy. Do prvního kola se vás zapojil vysoký počet 210 hlasujících a těšíme se na hojnou účast i ve druhé volbě. Na odeslání svých hlasů máte tentokrát méně času, uzávěrka je už ve čtvrtek 5. prosince v poledne!

SPORTOVEC ROKU 2019 - NOMINACE
(bez bodových zisků, v abecedním pořadí)

Jednotlivci:

Lukáš KRPÁLEK (judo)
Ester LEDECKÁ (snowboarding, lyže)
Adam ONDRA (sportovní lezení)
David PASTRŇÁK (hokej)
Karolína PLÍŠKOVÁ (tenis)
Jiří PRSKAVEC (vodní slalom)
Martina SÁBLÍKOVÁ (rychlobruslení)
Eva SAMKOVÁ (snowboarding)
Tomáš SATORANSKÝ (basketbal)
Barbora STRÝCOVÁ (tenis)

Kolektivy:

BASKETBAL reprezentace ČR
FOTBAL reprezentace ČR
FOTBAL SK Slavia Praha

Zajímavosti z prvního kola a podrobné výsledky na dalších místech najdete v přiložené tiskové zprávě.

 

Volit můžete na www.ksn.cz po přihlášení do osobního profilu, odkaz na stránku s hlasováním "Sportovec roku" najdete v levé svislé navigaci pod odkazem "Můj profil". Nezapomeňte po odhlasování v kategorii jednotlivců přejít i k hlasování pro kolektivy.

Po odeslání do každé z kategorií vám systém automaticky pošle potvrzující e-mail i s informací, pro koho jste hlasovali a jak jste rozdělili své body. Pokud jste toto potvrzení neobdrželi, zřejmě jste hlasovací lístek neuložili a volbu musíte opakovat! Ke svému hlasování se můžete až do uzávěrky vracet a měnit ho.

Vyhlášení výsledků 61. ročníku ankety Sportovec roku 2019 proběhne v přímém televizním přenosu v pátek 20. prosince na programu ČT1 od 21:35 hodin z hotelu Hilton Prague. Akreditaci sportovních novinářů/fotografů vyřizuje Klub sportovních novinářů, pište na email: karel.felt@pravo.cz. Na tiskové konference dne 20. 12. 2018 v hotelu Hilton Prague (18:30 a 23:00 hodin) bude členům KSN umožněn vstup po předložení platného průkazu.

TZ_I_SR_2019.pdf Tisková zpráva