Úvod > Aktuality>Ankety>V anketě Zlatý míč hledáme nejlepšího fotbalistu podzimu

V anketě Zlatý míč hledáme nejlepšího fotbalistu podzimu

Zlatý míč

Bude z toho deváté vítězství Petra Čecha, nebo pozná anketa Zlatý míč nového šampiona? O tom se rozhoduje už v těchto dnech, fotbaloví novináři volí nejlepší hráče podzimu.

Od pondělka 2. prosince hlasujeme v podzimní části ankety Zlatý míč České republiky 2013/14. Hlasuje se elektronicky po přihlášení do osobního profilu.

Vyberte jedenáct fotbalistů (ne méně) z přiložené nabídky, případně přidejte vlastní dodatečný návrh konkrétního hráče. Hlasuje se pouze pro hráče české národnosti.

Hlasování bude otevřeno do půlnoci čtvrtku 12. prosince, tedy do dne posledního soutěžního zápasu českého týmu v tomto roce (Liberec v Estorilu, Evropská liga UEFA).

Výsledky první části tradičně dvoudílné ankety (podzim - jaro) budou vyhlášeny v pátek 20. prosince na tiskové konferenci a zároveň schůzce fotbalové sekce Klubu sportovních novinářů v Pivrncově restauraci v Maiselově ulici v Praze.

Seznam oprávněných k hlasování byl letos opět aktualizován, proto prosíme, využijte svého práva a možnosti zúčastnit se ankety.