Úvod > Aktuality>Ankety>Uhájí Vaclík první místo? Hlasujte v anketě Zlatý míč

Uhájí Vaclík první místo? Hlasujte v anketě Zlatý míč

Na stránkách Klubu sportovních novinářů odstartovalo hlasování v jarní části ankety Zlatý míč České republiky 2018-19. Fotbaloví novináři můžou sestavit pořadí jedenácti hráčů české národnosti, kteří podle jejich názoru byli na jaře 2019 nejlepší. Uzávěrka je v neděli 26. května o půlnoci.

Po podzimní volbě má největší šanci na konečné vítězství brankář Tomáš Vaclík, jenž v polovině soutěže vede před obráncem Pavlem Kadeřábkem o 270 bodů. Na třetím místě záložník Bořek Dočkal ztrácí ještě dalších 32 bodů. Kompletní výsledky podzimní volby najdete zde.

Hlasování probíhá už tradičně prostřednictvím internetového formuláře po přihlášení do vlastního profilu na stránkách www.KSN.cz. Odkaz na stránku s hlasováním "Zlatý míč" najdete v levé svislé navigaci pod odkazy "Můj profil" a "Sportovec roku".

Podmínkou pro přijetí platného hlasu je vyplnění všech jedenácti jmen.

Po odeslání hlasu vám systém automaticky pošle potvrzující e-mail i s informací pro koho jste hlasovali a jak jste rozdělili své body. Pokud toto potvrzení neobdržíte, zřejmě jste hlasovací lístek neodeslali správně a volbu musíte opakovat. Ke svému hlasování se můžete až do uzávěrky vracet a měnit ho.

Vyhlášení formou tiskové konference proběhne 30. května v 15 hodin v klubu MAT na Karlově náměstí v Praze.

S pozdravem

Fotbalová sekce KSN ČR