Úvod > Aktuality>Ankety>Hlasujte ve 2. kole ankety Sportovec roku 2016!

Hlasujte ve 2. kole ankety Sportovec roku 2016!

Vážení kolegové a kolegyně, právě bylo zahájeno hlasování ve druhém kole ankety Sportovec roku. Výsledky prvního kola, podrobnosti k nominaci a další informace najdete v přiložené tiskové zprávě. Hlasovat můžete přesně týden, uzávěrka druhého kola je ve čtvrtek 8. prosince v poledne. 

K volbě se dostanete po přihlášení do svého profilu. Po zvolení nejlepší desítky je nutné své hlasování uložit, následně Vám přijde potvrzovací e-mail. Hlasování lze kdykoliv změnit.

Nominace - jednotlilvci: Dostál, Koukalová, Krpálek, Kulhavý, Ondra, Plíšková, Prskavec, Sáblíková, Synek, Špotáková. Kolektivy: biatlonistky ČR, čtyřkajak ČR, tenistky ČR.


Zároveň vyhlašujeme akreditace na galavečer slavnostního vyhlášení pro píšící novináře a fotoreportéry. Redakce mají vzhledem k omezení počtu míst v sále hotelu Hilton možnost dostat dvě akreditace-místenky do sálu a jedno místo pro fotoreportéra (konečné rozhodnutí o přidělení akreditace je v kompetenci výboru KSN ČR).

Žádosti zasílejte na mail: karel.felt@pravo.cz do 14. prosince 12.00 hodin. Na pozdější akreditace nebude brán zřetel, proto prosíme o dodržení termínu. Do sálu budou vpuštěni jen ti, kdo budou mít vstupenku a společenský oděv, což platí i pro fotoreportéry.

Na tiskové konference před vyhlášením a po vyhlášení je přístup na platné průkazky KSN ČR. Pokud ji nebudete mít u sebe, ochranka vás do tiskového střediska nevpustí.

Televize (i internetové) nechť zasílají žádosti o akreditace na mail: pavelkova@bpa.cz. Termín je rovněž do 14. prosince do 12.00 hodin a rovněž zde platí, že na pozdní žádosti nebude brán zřetel.

Výbor KSN ČR

Tisková zpráva