Úvod > Sportovec roku

Sportovec roku

Sportovcem roku 2016 se stal olympijský vítěz judista Krpálek

Olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek s velkou převahou zvítězil v anketě Sportovec roku 2016 a stal se prvním mužem po desetileté nadvládě žen, který převzal korunku pro vítěze. Soutěž kolektivů v 58. ročníku novinářské ankety vyhrály tenistky ČR, v kategorii juniorů vyhrála atletka Michaela Hrubá a do síně slávy byl uveden bývalý gymnasta Alois Hudec.

více...

Hlasujte ve 2. kole ankety Sportovec roku 2016!

Vážení kolegové a kolegyně, právě bylo zahájeno hlasování ve druhém kole ankety Sportovec roku. Výsledky prvního kola, podrobnosti k nominaci a další informace najdete v přiložené tiskové zprávě. Hlasovat můžete přesně týden, uzávěrka druhého kola je ve čtvrtek 8. prosince v poledne.

více...

Anketu Sportovec roku vyhrála podruhé atletka Hejnová

Anketu Sportovec roku 2015 vyhrála atletka Zuzana Hejnová, kolektivem roku se stal tým českých tenistek. Slavnostním večerem v pondělí 21. prosince vyvrcholil 57. ročník ankety Klubu sportovních novinářů.

více...

Hlasujte v anketách KSN. Volíme Sportovce roku, startuje anketa Zlatý míč

Anketa Klubu sportovních novinářů je ve své polovině. Sítem prvního kola prošlo deset nejlepších, z nichž vzejde ve druhé volbě vítěz. Hlasujte ve svých osobních profilech, uzávěrka je už 7. prosince ve 12 hodin. Fotbaloví novináři současně hlasují v podzimním kole ankety Zlatý míč.

více...

Hlasujte v 1. kole ankety Sportovec roku 2015!

Vážení kolegové,

na webových stránkách Klubu sportovních novinářů www.ksn.cz lze hlasovat v 1. kole ankety Sportovec roku 2015! Vybírat desítku nejlepších sportovců a tři sportovní kolektivy můžete po dobu dvou týdnů, uzávěrka hlasování je v pátek 27. listopadu.